SHOWREEL

Estfilmi Showreel

Ülevaade meie tehtud töödest.


Baltic Workboats

Uut lootsi kaatrit tutvustav reklaamklipp.


Vaba kui tuul

International Horse Show reklaamklipp.


Suur Pauk

3D animatsioon Äksi Jääaja Keskuse ekspositsiooni.

Dokumentaalfilmid

Oleme läbi aastate tootnud mitmeid dokumentaalfilme. Järgnevalt leiate ülevaate olulisematest.

Elutöö

Dokumetaalfilm “Elutöö” on 42 minutit kestev lugu Ants Paju hingestatud tahtest teha teoks võimatuna näiv. See film on lugu kaheksa skulptuuri sünnist rahvusvahelisel graniitskulptuuri festivalil, mille Ants Paju viis läbi 2004. aasta 13. juunist 20. augustini Põltsamaal asuvas Sõpruse pargis, mille ta ise on rajanud. Film on olnud mitmel korral ETV-s eetris.

Viimsi saared

Dokumentaalfilm “Viimsi saared” on eluterve lugu kaasaegsetest Eesti saartest, milles on ajalugu, traagikat, laeva- ja lennukihukke, üksindust, kaunist loodust, ja ehedat Eesti elu. Filmi tegelased on ootamatud ja filmis on liigutavaid lugusid, mille peale on raske tulla. Suvised saared ja meri, talvine kalapüük, metsmaasikavälud ning militaarsaare Naissaare kaitserajatised.  Dokumentaalfilmist Viimsi saared õhkub elujõudu. Film valmis 2012 aastal ning seda on korduvalt näidatud ETV-s.

Eesti Tennis – 100

Dokumentaalfilm “Eesti Tennis – 100″ on 52-minutiline film, mis annab hea ülevaate Eesti tennise ajaloost, pajatab olulisi ja huvitavaid fakte ning näitab ajaloolisi hetki, mis on jäädvustatud vanadele filmilintidele. Filmis on nii intervjuusid tennisekuulsustega kui lavastuslikke episoode, mis iseloomustavad vanu aegu. Filmi režissööriks on Peeter Simm. Film esilinastus 27 veebruaril 2014 aastal.

Bariton frakis

Hetkel on töös dokumentaalfilm “Bariton frakis”, mis on pühendatud Georg Otsa teatri- ja kontserditegevusele. Suure osa filmist võtavad enda alla intervjuud koos Georg Otsaga teatri – ja kontserdilaval esinenud Eesti, Soome ja Venemaa lauljatega. Praeguseks oleme teostanud filmivõtteid Moskvas ja Peterburis inimestega, kes omal ajal Georg Otsaga koos ooperi – ja kontserdilaval esinesid.

 

elutoo
Elutöö
viimsi-saared
Viimsi saared

tennis
Eesti Tennis 100

bariton-frakis
Bariton frakis