SHOWREEL

Estfilmi Showreel

Ülevaade meie tehtud töödest.


Baltic Workboats

Uut lootsi kaatrit tutvustav reklaamklipp.


Vaba kui tuul

International Horse Show reklaamklipp.


Suur Pauk

3D animatsioon Äksi Jääaja Keskuse ekspositsiooni.

IP videovalve süsteemid

Tänapäeval on IP videovalvest saanud tehniline vahend, mida turvalisuse tagamiseks kasutavad riiklikud asutused (maanteeamet, linnad, politsei, piirivalve, jne), eraettevõtted, turvafirmad aga ka eraisikud. Videovalve on arvutivõrgus liikuv videopilt, mille kasutamise võimalused on sisuliselt piiramatud. Klient saab vaadata oma kontorit või kodu mobiiltelefonist, samuti valvata oma autot.  IP kaameral on tavalise analoogkaamera suhtes suurimaks eeliseks parem pildi kvaliteet.

Estfilm osutab ka IP põhiste aegvõtte süsteemide ehitamise, videovalve süsteemide planeerimise, disainimise, paigaldamise  ja hooldamise teenuseid. Lähtuvalt kliendi vajadustest valmib iga kord täiesti unikaalne lahendus. Oleme valmis jagama oma teadmisi, kuidas ja millist IP videovalve lahedust valida ning kuidas klientide probleeme võimalikult optimaalselt lahendada. Kasutame Saksa kvaliteetseid kaameraid Mobotix.  Meie kliendid on rahul sellega, et kogu süsteemi on väga lihtne kasutada (piisab sellest kui veebibrauserisse sisetada IP aadress ja kaamerasse paroolid).

Et luua just Teile sobiv IP videovalve lahendus, võtke meiega ühendust!

Numbrituvastussüsteemid

Numbrituvastussüsteem võimaldab tuvastada autode numbreid ning neid salvestada (nt. exeli tabelisse).  See võimaldab luua andmebaasi autodest, kes on mingil ajalvahemikul teatud koha läbinud (näiteks sõitnud tõkkepuu alt sisse-välja, sisenenud parklasse, hoonesse jne). Numbrituvastusüsteemiga paralleelsest toimub ka filmimine, seega saab lihtsalt ja mugavalt välja võtta videokaadreid huvipakkuvast sõidukist.

Hetkel oleme paigladanud numbrituvastussüsteemi Keila pakiautokeskusesse ja Järve autopesulasse.